Kullanım Koşulları

Değerli kullanıcılarımız,

Lütfen, wptreni.com internet adresimizi kullanmadan önce lütfen bu kullanım koşulları sözleşmemizi dikkatlice okuyunuz.Sitemize erişiminiz ve sitemiz üzerinden sizlere sunduğumuz hizmetleri sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için bu sözleşmeyi kabulünüze ve bu sözleşme ile belirlenen şartlara uymanıza bağlıdır.

Fakat, bu sözleşmede yazan koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen sitemizi kullanmayı sonlandırınız. Sitemizi kullanmaya devam ettiğiniz takdirde bu kullanım koşulları sözleşmemizi kabul ettiğinizi ve tüm şartları kısıtlama olmadan onayladığınızı tarafımızca varsayılacağını lütfen unutmayınız.

İşbu siteye ilişkin Kullanım Koşulları, yayınlanmakla yürürlüğe girer. Değişiklik yapma hakkı, tek taraflı olarak wptreni.com (“WPTreni”)’a aittir ve wptreni.com(“WPTreni”) üzerinden güncel olarak paylaşılacak olan bu değişiklikleri, tüm kullanıcılarımız baştan kabul etmiş sayılır.

Bu politika boyunca wptreni.com, “WPTreni, Biz, Bizim, Bize” olarak anılacaktır.

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası ayrı bir sayfada yayınlanmıştır. WPTreni’yi kullandığınız takdirde, bu verilerin işlenmesinin gizlilik politikasına uygun olarak gerçekleştiğini kabul edersiniz.

Hizmet Kapsamı

WPTreni olarak, sunacağımız hizmetlerin kapsamını ve niteliğini, yasalar çerçevesinde belirlemekte tamamen serbest olup; hizmetlere ilişkin yapacağımız değişiklikler, WPTreni’de yayınlanmakla yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

Telif Hakları

WPTreni’de yayınlanan tüm metin, kod, grafikler, logolar, resimler, ses dosyaları ve kullanılan yazılımın sahibi (bundan böyle ve daha sonra “içerik” olarak anılacaktır) WPTreni olup, tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmaksızın site içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Telif hakları konusunda bir şikayetiniz ya da kaldırılmasını istediğiniz telif haklı bir içerik var ise içeriğin size ait olduğunu kanıtlayan Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun sahiplik belgeleri ile tarafımıza başvurabilirsiniz. İlgili itiraz incelendikten sonra telif haklarınızı ihlal eden içerik sitemizden kaldırılacaktır. Telif bildirimleriniz için bizimle iletişim sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Hükümler & Şartlar

  • Kullanıcıların tamamı, WPTreni’yi yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. WPTreni dâhilinde yaptıkları işlem ve eylemlerindeki, hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. İşbu iş ve eylemler sebebiyle, üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı WPTreni’nin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.
  • WPTreni’de mevcut bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Lakin gösterdiğimiz çabaya rağmen, bu bilgiler, fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir, birtakım farklılıklar olabilir. Bu sebeple, site içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ile ilgili tarafımızca, açık veya zımni, herhangi bir garanti verilmemekte, hiçbir taahhütte bulunulmamaktadır.
  • WPTreni’de üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri tarafımızca bilinmeyen diğer web sitelerine, uygulamalara ve platformlara köprüler (hyperlink, backlink) bulunabilir. WPTreni, işlevsellik yalnızca bu sitelere ulaşımı sağlamakta olup, içerikleri ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz. İlgili bağlantılara tıkladığınız da o bağlantıda ki internet sitesinin kullanım koşulları ilkesini kabul etmiş sayılırsınız.
  • WPTreni’yi virüslerden temizlenmiş tutmak konusunda elimizden geleni yapsak da, virüslerin tamamen bulunmadığı garantisini vermemekteyiz. Bu nedenle veri indirirken, virüslere karşı gerekli önlemi almak, kullanıcıların sorumluluğundadır. Virüs vb. kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.
  • WPTreni’de sunulan hizmetlerde, kusur veya hata olmayacağına ya da kesintisiz hizmet verileceğine dair garanti vermemekteyiz. WPTreni’ye ve sitenin hizmetlerine veya herhangi bir bölümüne olan erişiminizi önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda sonlandırabiliriz.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

WPTreni’nin kullanımından doğan zararlara ilişkin sorumluluğumuz, kast ve ağır ihmal ile sınırlıdır. Sözleşmenin ihlalinden doğan zararlarda, talep edilebilecek toplam tazminat, öngörülebilir hasarlar ile sınırlıdır. Yukarıda bahsedilen sorumluluk sınırlamaları aynı zamanda insan hayatına, bedeni yaralanmaya veya bir kişinin sağlığına gelebilecek zararlar durumunda geçerli değildir. Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, gecikme, ifa etmeme veya temerrütten dolayı, herhangi bir tazminat yükümlülüğümüz doğmayacaktır.

Bize Sorun

Kullanım Koşulları politikamızda her zaman değişiklik yapabiliriz. Esaslı değişiklikler yaptığımızda size bunları bildireceğiz.Aklınıza takılan ya da bilmek istediğiniz her türlü konuda bizimle iletişim sayfamızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir, bize sorularınızı iletebilirsiniz.